Skip to content

DLA PRACOWNIKÓW

Praca w dobrym nastroju

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

POSZUKUJESZ PRACY?

Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku i szerokim portfolio klientów możemy zaproponować Ci różne formy zatrudnienia, współpracę stałą lub czasową oraz pracę na stanowisku odpowiadającym Twoim oczekiwaniom. Nasi specjaliści pomagają w odnalezieniu odpowiedniego pracodawcy i załatwieniu wszelkich formalności.

Proponowane formy zatrudnienia

Rodzaj umowy uzależniony jest od realizowanych projektów, stanowiska na jakie aplikujesz oraz godzinowego wymiaru pracy. W ramach naszej działalności oferujemy: umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową. Sprawdź, czym różnią się pomiędzy sobą proponowane formy zatrudnienia i przekonaj się, która z nich będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza.

Umowa zlecenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Decydując się na tymczasową współpracę w ramach umowy zlecenie, nie musisz obawiać się długotrwałego okresu wypowiedzenia. Tę formę zatrudnienia cechuje duża swoboda zarówno w zakresie nawiązania, jak i zakończenia pracy. Elastyczność dotyczy także czasu – to Ty decydujesz, w jakich godzinach jesteś do dyspozycji pracodawcy.

Umowa o pracę tymczasowa jest dla Ciebie, jeżeli:

Dla pracowników ze Wschodniej Europy

Nasza działalność polega także na kompleksowym wsparciu osób ze Wschodniej Europy w znalezieniu atrakcyjnej pracy w Polsce. Odpowiadamy za wszelkie kwestie formalne związane z zatrudnieniem, przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także za nawiązanie kontaktów z firmami. Współpracujemy tylko z rzetelnymi, zweryfikowanymi kontrahentami, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo oraz terminową wypłatę wynagrodzeń. W razie potrzeby zapewniamy komfortowe zakwaterowanie.

Praca w skupieniu

PRACUJ Z NAMI DLA: